Preskočiť na obsah

Světelný efekt sněžení – Snowball

Světelný efekt Sněžení – Snowball

Novinka na českém trhu

Vážení klienti, představujeme Vám novinku na českém trhu – Snowfall „Sněžení“. Poprvé byl tento efekt nainstalován na Vánoce v roce 2007 na známých Champs Elysées v Paříži a v několika jiných velkoměstech Evropy a Ameriky. Dnes Snowfall Sněžení může být i u Vás ve městě nebo v obci.

Světelná dekorace Snowball – efekt Sněžení na vánočních koulích

Světelná dekorace Snowball – efekt Sněžení na vánočních koulích Snowball je jedinečnou světelnou dekorací, která se svým typickým charakterem podobně jako Snowfall řadí mezi absolutní špičku. Již samotný název Snowball hovoří o netradiční dekoraci, která svou nápaditostí zaujme každého. Intenzivní Led diody lemující obvod celé koule Snowball svou dynamikou svícení imitují sněžení. Tyto světelné dekorace snowball se vyrábějí ve třech velikostech, které se stejně mohou lišit barevností dle vašich požadavků. Snowball dekorace svou jedinečností vnese do vašich prostor magické kouzlo světla, které zaujme svým překrásným efektem sněžení a elegantně doplní váš interiér. To je exkluzivní vánoční dekorace Snowball.

Popis koule Snowball a etapy svícení

Snowfall Specifikace
Snowfall Etapy svícení

Specifikace Snowball ze série Snowfall™

Snowball je dekorace, která se svým charakterem řadí mezi absolutní špičku. Plastový materiál imitující chrom je nedílnou součástí, která dodává překrásné zrcadlení okolních předmětů.

Při použití několika segmentů prostřednictvím naprogramování počítačem dochází k nesynchronizovanému svícení což znamená, že každý segment se rozsvěcuje a zhasíná nezávisle na ostatních. Použití je možné pouze v interiérech! Pro exteriérové použití je vhodný efekt sněžení – snowfall a letošní novinka Exaball. Intenzivní LED diody dodávají těmto dekoracím Snowball a Exaball jasné světlo, které na sebe upoutá a překrásně doplňuje celý efekt procesu svícení, nebo lépe řečeno sněženíSnowball dekorace se dodává ve velikostech Snowball 80mm, Snowball 150mm a Snowball 300 mm v různých barvách jako zlatá, stříbrná, červená, černá a modrá.