Preskočiť na obsah

O nás

Společnost SambalightingCZ spol.s r.o.

SambalightingCZ Vám nabízí světelné dekorace a výzdobu nejen na Vánoce

Firma SambalightingCZ spol.s.r.o. působí na trhu se světelnými dekoracemi na trhu v české republice od roku 1998 v Hodoníne. Zabýváme se dovozem, tvorbou a prodejem produktů orientovaných na Vánoční světelnou dekoraci, produkty: vánoční dekory, snowfall-sněžení, snowball, světelné kabely, světelné závěsy, světelné řetězy a mnohé další. Společnost během doby působení vyhrála několik významných konkurzů orientovaných na výzdobu v Bratislavě i v mnoha dalších městech na Slovenku i v České republice.

Vánoční výzdoba ulic, náměstí, budov, parků, vánočních stromků

Naše firma Vám nabízí vánoční výzdobu: ulic, náměstí, budov, parků, vánočních stromků (od těch nejmenších až po ty největší stromy na náměstích), pomocí různých svítících motivů a nápisů a dekorů. Standardní dekory lze přizpůsobit podle potřeby (rozměry, způsob úchytu, barevnost, tvar), případně je možné vyrobit zcela nové dekory dle Vašeho přání.

Dále nabízíme různé světelné řetězy, světelné závěsy, světelný kabel s různými efekty, světelné závěsy LED, světelné rampouchy, výrobky z umělého jehličí, plastové koule, ozdobné mašle různých velikostí, případně i samotný materiál pro výrobu vlastních světelných dekorací. Mezi nejoblíbenější se zařadila novinka – efekt Sněžení – Snowfall, Snowball Exaball a Transparent Ball.

Produkty na zakázku dle přání

Vzhledem k tomu, že se z větší části jedná o produkty vyráběné „na zakázku“, je nezbytný určitý čas (cca 2-4 týdny) na výrobu a následnou distribuci (a montáž). Proto Vás prosíme, abyste se na nás obrátili včas, zejména v případě speciálních požadavků. V současnosti Vám kromě jiného nabízíme novinku, kterými jsou světelné dekorace Snowfall, Snowball, Exaball a Transparent Ball.