Světelný efekt sněžení – Snowfall

Světelný efekt sněžení – Snowfall™

Novinka na českém trhu

Vážení klienti, představujeme Vám novinku na českém trhu – Snowfall™ „Sněžení“. Poprvé byl tento efekt nainstalován na Vánoce v roce 2007 na známých Champs Elysées v Paříži a v několika jiných velkoměstech Evropy a Ameriky. Dnes Snowfall™ Sněžení může být i u Vás ve městě nebo v obci.

Světelná dekorace Snowfall™ – efekt Sněžení

Představte si překrásný světelný efekt sněžení – snowfall, který je stejně precizně naprogramovaný počítačem jako snowball. Rozdíl mezi těmito dekoračními svítidly Snowball a Snowfall spočívá ve tvaru, kde Snowfall je zeztavenej z průhledné plastové trubice, v níž jsou stejně umístěny LED diody jako u Snowball pouze s tím rozdílem, že u Snowfall je dynamika svícení souběžná s tvarem trubice. Efekt Sněžení je obzvláště reálný díky LED diodám v tomto tvaru. Stejně jako Snowball, i Snowfall se vyrábí v několika velikostech.

Ukazky Snowfall™ – Sněžení

Příklad nejjednodušší instalace Snowfall pro města a obce.

Podívejte se na dynamické náhledy dynamické náhledy Snowfall sněžení.

Ukážky Efektu sneženia Snowfall

Unibanka Snowfall

Unibanka Snowfall

Carlton Snowfall

Carlton Snowfall

Danube Snowfall

Danube Snowfall

Ukážka Snowfall

Ukážka Snowfall

Kempinski Snowfall

Kempinski hotel Snowfall

Stromček Snowfall

Vianočný stromček Snowfall

Specifikace Snowfall™

Efekt sněžení – Snowfall se skládá z plastové trubice, v níž jsou umístěny LED diody podél celé délky této trubice. Tyto trubice se rozdělují svojí délkou, počtem LED diod a počtem osvětlených stran, zda se jedná o Snowfall trubici pouze s jednou stranou svícení, nebo se jedná o oboustranné svícení. Již zmíněný plastový materiál trubice Snowfall – sněžení svojí odolností odolá i vnějším povětrnostním vlivům, jakými jsou déšť i sníh. Proto si najde uplatnění i v exteriérech. Celý proces svícení těchto LED diod je precizně naprogramován počítačem, přičemž nedochází při skupinovém svícení k synchronizovanému svícení. Každá LED trubice Snowfall – sněžení se v daný časový interval rozsvěcuje a zhasíná jednotně bez nežádoucího skupinového svícení. Hlavně poslední fáze, která je chráněna patentem je zvýrazněna rychlím opakovaným zábleskem který zvýrazňuje dopad vločky.

Internetové odkazy – více o produktu

https://snowfall.sk – Efekt sněžení Snowfall™