Světelný efekt sněžení – Snowfall

Světelný efekt sněžení – Snowfall™

Novinka na českém trhu

Vážení klienti, představujeme Vám novinku na českém trhu – Snowfall™ „Sněžení“. Poprvé byl tento efekt nainstalován na Vánoce v roce 2007 na známých Champs Elysées v Paříži a v několika jiných velkoměstech Evropy a Ameriky. Dnes Snowfall™ Sněžení může být i u Vás ve městě nebo v obci.

Světelná dekorace Snowfall™ – efekt Sněžení

Představte si překrásný světelný efekt sněžení – snowfall, který je stejně precizně naprogramovaný počítačem jako snowball. Rozdíl mezi těmito dekoračními svítidly Snowball a Snowfall spočívá ve tvaru, kde Snowfall je zeztavenej z průhledné plastové trubice, v níž jsou stejně umístěny LED diody jako u Snowball pouze s tím rozdílem, že u Snowfall je dynamika svícení souběžná s tvarem trubice. Efekt Sněžení je obzvláště reálný díky LED diodám v tomto tvaru. Stejně jako Snowball, i Snowfall se vyrábí v několika velikostech.

Ukazky Snowfall™ – Sněžení

Příklad nejjednodušší instalace Snowfall pro města a obce.

Podívejte se na dynamické náhledy dynamické náhledy Snowfall sněžení.

Ukážky Efektu sneženia Snowfall

Specifikace Snowfall™

Efekt sněžení – Snowfall se skládá z plastové trubice, v níž jsou umístěny LED diody podél celé délky této trubice. Tyto trubice se rozdělují svojí délkou, počtem LED diod a počtem osvětlených stran, zda se jedná o Snowfall trubici pouze s jednou stranou svícení, nebo se jedná o oboustranné svícení. Již zmíněný plastový materiál trubice Snowfall – sněžení svojí odolností odolá i vnějším povětrnostním vlivům, jakými jsou déšť i sníh. Proto si najde uplatnění i v exteriérech. Celý proces svícení těchto LED diod je precizně naprogramován počítačem, přičemž nedochází při skupinovém svícení k synchronizovanému svícení. Každá LED trubice Snowfall – sněžení se v daný časový interval rozsvěcuje a zhasíná jednotně bez nežádoucího skupinového svícení. Hlavně poslední fáze, která je chráněna patentem je zvýrazněna rychlím opakovaným zábleskem který zvýrazňuje dopad vločky.

Internetové odkazy – více o produktu

https://snowfall.sk – Efekt sněžení Snowfall™